You are currently viewing Komentarz do ustawy o ekonomii społecznej już dostępny

Komentarz do ustawy o ekonomii społecznej już dostępny

Z przyjemnością informujemy, że na stronie Departamentu Ekonomii Społecznej pojawiła się nowa publikacja o dużym znaczeniu dla obszaru ekonomii społecznej. „Komentarz do ustawy o ekonomii społecznej” autorstwa Anety Stachowicz, Jakuba Szewczyka i Pawła Wiśniewskiego został opublikowany i jest dostępny do pobrania i zapoznania się z nim.

Publikacja ta stanowi wszechstronne i szczegółowe omówienie istotnych aspektów ustawy o ekonomii społecznej, która ma kluczowe znaczenie dla rozwoju i promocji tej ważnej dziedziny. Autorami są Aneta Stachowicz, Jakub Szewczyk i Paweł Wiśniewski.Nadzór merytoryczny nad publikacją został sprawowany przez Andżelikę Wardęgę, Dyrektorkę Departamentu Ekonomii Społecznej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej Departamentu Ekonomii Społecznej, gdzie mogą pobrać publikację. Wierzymy, że ta publikacja będzie cennym źródłem informacji i inspiracją dla praktyków, badaczy, studentów oraz wszystkich tych, którzy pragną zgłębić tematykę ekonomii społecznej.

Zachęcamy do zapoznania się z tą nową publikacją i wykorzystania jej w celu lepszego zrozumienia i promowania ekonomii społecznej jako istotnej gałęzi gospodarki.