You are currently viewing Nabór w ramach Programu Przedsiębiorstwo Społeczne +” na lata 2023-2025. Edycja 2023.

Nabór w ramach Programu Przedsiębiorstwo Społeczne +” na lata 2023-2025. Edycja 2023.

Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił rozpoczęcie naboru wniosków o wsparcie w ramach Programu „Przedsiębiorstwo Społeczne +” na lata 2023-2025, edycja 2023. Program ten ma na celu wspieranie przedsiębiorstw społecznych oraz inicjatyw o charakterze społecznym, które przyczyniają się do rozwoju społecznego i gospodarczego kraju.

Wniosek wraz z wymaganymi oświadczeniami można składać od dnia 14.06.2023 r. do dnia 30.06.2023 r. do godziny 12:00. Aby to zrobić, należy skorzystać z Generatora dostępnego na stronie internetowej Programu, który znajduje się pod adresem: https://ppluss.mrips.gov.pl/.

Aby zapewnić pomoc i odpowiedzieć na ewentualne pytania związane z naborami wniosków, Departament Ekonomii Społecznej w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej uruchomił infolinię. Infolinia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-11:00. Osoby zainteresowane mogą skontaktować się pod numerem telefonu: +48 538-117-062.

Przedsiębiorstwa społeczne oraz inicjatywy o charakterze społecznym mają teraz możliwość skorzystania z tej unikalnej szansy na otrzymanie wsparcia finansowego i merytorycznego. Program „Przedsiębiorstwo Społeczne +” jest odpowiedzią na potrzeby sektora społecznego i ma na celu stymulowanie innowacji oraz zrównoważonego rozwoju w tej dziedzinie.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z Regulaminem Naboru Wniosków, który dostępny jest na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Szczegółowe informacje na temat programu oraz procesu składania wniosków można również tam znaleźć.

To doskonała okazja dla przedsiębiorstw społecznych i inicjatyw o charakterze społecznym, aby zdobyć wsparcie niezbędne do rozwoju i realizacji swoich celów. Nie przegapcie tej szansy i składajcie swoje wnioski już teraz!