You are currently viewing Wiemy czego chcemy!

Wiemy czego chcemy!

Szanowni Państwo,

Aleksander Prugar oraz Warszawski Ośrodek Wspierania Ekonomii społecznej zapraszają na cykl spotkań dotyczących strategii w organizacjach, pt: Wiemy czego chcemy!

Do cyklu mini-wykładów zainspirowały nas spotkania z przedsiębiorstwami społecznymi, organizacjami pozarządowymi, które wspieramy. Nasz ekspert, Aleksander Prugar, zaobserwował, że w wielu przypadkach organizacje nie posiadają strategii, czyli kluczowego elementu organizującego procesy strategiczne.

W nowym cyklu mini-wykładów przedstawimy problematykę zarządzania strategicznego oraz wskaże na korzyści posiadania takiego dokumentu. Mini-wykłady są dla wszystkich, którzy strategii nie mają oraz dla tych, co mają, ale chcą zaktualizować. Cykl podzieliliśmy na 3 cotygodniowe spotkania po 1,5 godziny.

Pierwsze z nich odbędzie się 7 października:

Plan ramowy:

1.            07.10.2020 r. – Wiemy czego chcemy! / Wprowadzenie do problematyki (co to jest strategia / po co ją musimy mieć.

2.            14.10.2020 r. – Napiszmy to sobie! / Wybrane zagadnienia dotyczące elementów składowych strategii. Analiza wraz szczegółowym omówieniem planowania krótko, średnio oraz długoterminowego.

3.            21.10.2020 r. – Oni tak a my tak! / Omówienie ciekawych strategii (komunikacyjnych, sprzedażowych, rozwojowych) innych organizacji. Dobre praktyki!

Spotkania odbędą się on-line. Zapisy pod adresem: eliza.gryszko@fise.org.pl

Zapraszamy!