You are currently viewing Projekt dla dojrzałych
Young business woman in white dress sitting at table in cafe and writing in notebook. Asian woman talking smartphone and cup of coffee. Freelancer working in coffee shop. Vintage effect style pictures

Projekt dla dojrzałych

Twoja organizacja jest już na zaawansowanym poziomie rozwoju? Pojawiają się nowe wyzwania w zarządzaniu przedsiębiorstwem?

Mamy coś dla Ciebie. Ruszyliśmy z nowym cyklem szkoleniowym i doradczym, kierujemy go do przedsiębiorców społecznych i liderów organizacji, którzy po okresie wieloletniego zarządzania instytucją czują potrzebę wejścia na kolejny poziom rozwoju.

 

 

Tym samym odpowiadamy na coraz częściej zgłaszane przez Was potrzeby – dotyczące właśnie obszaru zarządzania organizacją. Odpowiadamy na następujące pytania:

-jak być liderem w swojej organizacji?

-jak tworzyć firmę, w której każdy pracownik jest równo traktowany?

-jak delegować zadania i motywować do ich wykonania?

-wreszcie – jak wyznaczać i realizować cele, jak planować sprzedaż produktu?

W naszym Ośrodku od wielu lat podkreślamy, że praca jest wartością, że każdy powinien mieć do niej dostęp. Chodzi nam nie o każdą pracę, ale o godną, która daje poczucie bezpieczeństwa i sens w życiu. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że taka praca, jest możliwa, kiedy proponuje ją stabilny i rozwijający się pracodawca. Właśnie takie podmioty pomagamy zakładać i prowadzić .

Naszą ofertę rozwijamy zgodnie z potrzebami klienta oraz zmieniającymi się realiami rynku.

Ważna jest dla nas misja społeczna klientów, ale także ich niezależność finansowa, dlatego z naszym doradcą, Aleksandrem Prugarem, postawiliśmy wdrożyć w życie nowy pakiet rozwojowy w całości poświęcony zarządzaniu strategicznemu w firmie.

Obecnie trwają indywidualne konsultacje z organizacjami, które wezmą udział w pierwszym cyklu szkoleniowym, który rozpocznie się jeszcze w lipcu.

Kim jest nasz ekspert? Przekonajcie się:

Nazywam się Aleksander Prugar. Przez ostatnie parę lat zbudowałem MI POLIN. MI POLIN to firma, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku globalnym. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją designu. Prowadzę Fundację MI POLIN / Z POLSKI, której celem statutowym jest działalność w obszarze tematycznym związanym z Powstaniem Warszawskim i Powstaniem w Getcie Warszawskim. Jestem również wielokrotnym stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W płynny sposób łączę sferę działalności artystycznej ze sferą biznesową. Zaskakujące? Niekoniecznie! Głęboko wierze, że sztuką i biznesem rządzi ta sama zasada. To zasada a raczej wartość kompozycji! Dobra kompozycja pozwala stworzyć nie tylko na satysfakcjonującą realizację artystyczną ale również a być może przede wszystkim pozwala stworzyć optymalnie oraz harmonijnie funkcjonującą organizację. Dobrze skomponowany produkt, finanse, struktura ale przede wszystkim dobrze zakomponowany zespół pozwoli osiągnąć każdy Wasz cel!

Od czerwca 2020 mam wielką przyjemność dołączyć do zespołu doradców WOWES i służyć ekonomii społecznej swoim doświadczeniem i wiedzą. Moim zadaniem w FISE jest wspieranie Was w osiąganiu celów strategicznych, poprawa wyników operacyjnych czy pomoc w rozwiązywaniu problemów zarządczych. Razem z Wami będę pracować nad kompozycją biznesową Waszych organizacji. Dlaczego to robię ? Odpowiedź jest prosta. Bo w Was wierzę!

Macie pytania? Piszcie: edyta.oblakowska@fise.org.pl