You are currently viewing Napiszmy to sobie!

Napiszmy to sobie!

Zapraszam na spotkanie dotyczące strategii, które będzie jutro prowadził Alek Prugar. Spotkanie potrwa 1,5h, od 11:00 do 12:30. Tutaj znajdziecie link:

https://us02web.zoom.us/j/81673607780?pwd=SWkrSEp6T3Raa1UyNjkzUlEyeTBjQT09  

 

Poniżej informacja  o całym cyklu:

 

Do cyklu mini-wykładów zainspirowały nas spotkania z przedsiębiorstwami społecznymi, organizacjami pozarządowymi, które wspieramy. Nasz ekspert, Aleksander Prugar, zaobserwował, że w wielu przypadkach organizacje nie posiadają strategii, czyli kluczowego elementu organizującego procesy strategiczne.

 

W nowym cyklu mini-wykładów przedstawimy problematykę zarządzania strategicznego oraz wskaże na korzyści posiadania takiego dokumentu. Mini-wykłady są dla wszystkich, którzy strategii nie mają oraz dla tych, co mają, ale chcą zaktualizować. Cykl podzieliliśmy na 3 cotygodniowe spotkania po 1,5 godziny.

 

Plan ramowy:

 

  1. 22.10.2020 r., godz. 11-12:30  – Wiemy czego chcemy! / Wprowadzenie do problematyki (co to jest strategia / po co ją musimy mieć.
  2. 28.10.2020 r., godz. 11-12:30   – Napiszmy to sobie! / Wybrane zagadnienia dotyczące elementów składowych strategii. Analiza wraz szczegółowym omówieniem planowania krótko, średnio oraz długoterminowego.
  3. 04.11.2020 r., godz. 11-12:30   – Oni tak a my tak! / Omówienie ciekawych strategii (komunikacyjnych, sprzedażowych, rozwojowych) innych organizacji. Dobre praktyki!

 

Prowadzącym cykl jest Aleksander Prugar, przedsiębiorca, designer oraz fotograf. Właściciel studia projektowego MI POLIN, pierwszego w Polsce studia zajmującego się projektowaniem, produkcją oraz eksportem współczesnych judaików. W MI POLIN odpowiada za rozwój produktu oraz planowanie strategiczne. Ekspert biznesowy w Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, zajmuje się usprawnianiem procesów zarządczych, rozwiązywaniem konfliktów oraz poprawą wyników operacyjnych w podmiotach ekonomii społecznej oraz NGO. Współtwórca akcji społecznej „Jeden za Wszystkich” przeciwdziałającej negatywnym skutkom społecznym wywołanym przez pandemię COVID-19. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Aleksandrem, który jest dostępny na portalu ekonomiaspoleczna.pl. 

 

 

Spotkania odbędą się on-line. Zapisy pod adresem: eliza.gryszko@fise.org.pl

 

Zapraszamy!