You are currently viewing Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych wśród uczestników Wspólnego Pożegnania Wakacji w Podkowie Leśnej

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych wśród uczestników Wspólnego Pożegnania Wakacji w Podkowie Leśnej

Przygotujcie się na wyjątkowe wydarzenie, które zakończy letnią aurę i przywita nowy rok edukacji kulturalnej. W niedzielę, 3 września, o godzinie 12:00 serdecznie zapraszamy na wspólne pożegnanie wakacji oraz powitanie nowego okresu edukacyjnego. Wydarzenie odbędzie się w przepięknym otoczeniu pleneru przed Pałacykiem Kasyno na ul. Lilpopa 18, w CKiIO Podkowa Leśna. A co najważniejsze – wstęp jest całkowicie wolny!

Co nas czeka podczas tego pełnego atrakcji dnia?

„W to mi graj” – Musical Familijny

Zachęcamy do zapoznania się z kolorowym i pełnym magii musicalu familijnego „W to mi graj”, przygotowanego przez Teatr I Takzagramy. To przedstawienie, które wciągnie całe rodziny w świat muzycznych przygód.

Warsztaty Jogi Kundalini dla Dorosłych

O godzinie 12:30 rozpoczną się warsztaty jogi kundalini, skierowane do dorosłych. To doskonała okazja, by zanurzyć się w praktyce jogi i odprężyć ciało oraz umysł. Czas trwania ćwiczeń wynosić będzie 90 minut, dlatego prosimy o zabranie ze sobą wygodnego stroju, maty do ćwiczeń, poduszki z gryką lub jaśka, koca oraz napoju.

Warsztaty Plastyczne dla Dzieci

Dla najmłodszych przygotowane zostaną kreatywne warsztaty plastyczne, które pozwolą dzieciom na rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności artystycznych.

Pokaz Malarstwa Japońskiego

Młodzież i dorośli będą mieli okazję uczestniczyć w fascynującym pokazie malarstwa japońskiego, który pozwoli wyrazić siebie w duchu estetyki japońskiej.

Warsztaty Legorobotyki dla Dzieci

Dla małych pasjonatów technologii przygotowane zostaną zajęcia z legorobotyki, które umożliwią im rozwijanie umiejętności twórczego myślenia i logicznego rozwiązywania problemów.

Stoisko Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych

Nie zabraknie również stoiska naszej fundacji, gdzie będziecie mieli okazję zapoznać się z ekonomią społeczną oraz dowiedzieć się więcej o naszych inicjatywach.

Czekamy na Was w niedzielę, 3 września, o godzinie 12:00 w CKiIO Podkowa Leśna, ul. Lilpopa 18, aby wspólnie pożegnać lato i przywitać nowy rok edukacji kulturalnej. Wstęp jest zupełnie bezpłatny!