You are currently viewing FISE na pikniku „Letnia Scena Włochy”

FISE na pikniku „Letnia Scena Włochy”

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych ma przyjemność ogłosić swoją obecność na pikniku „Letnia Scena Włochy”, który odbędzie się 17 czerwca 2023 roku w Parku Kombatantów, ul. ks. J. Chrościckiego 2, Dzielnica Włochy, Warszawa. Zapraszamy wszystkich uczestników do odwiedzenia naszego stanowiska, gdzie czekają liczne atrakcje.

W ramach naszego stanowiska będzie można zobaczyć prezentacje i warsztaty oferowane przez naszych partnerów. Spółdzielnia Socjalna Fajna Sztuka opowie o wykorzystaniu nowoczesnych technologii audiowizualnych w celu przedstawienia wartości ludzi, idei i przedmiotów w oryginalny sposób. Jeśli interesuje Cię produkcja i postprodukcja filmowa, realizacja projektów multimedialnych, fotografia, grafika komputerowa i animacja, koniecznie odwiedź nasz namiot.

Na pikniku będziemy mieli również przyjemność gościć Ari Kubik, rozpoznawalną na międzynarodowej scenie Bgirl. Ari Kubik to tancerka pełna energii i dobrego humoru, która potrafi zarażać swoją pasją zarówno dzieci, jak i dorosłych. W trakcie jej warsztatów będzie można dowiedzieć się więcej o toprockach i dropach, czyli unikalnych elementach tańca breakdance.

Nasi partnerzy z ekipy Technika Rozwoju poprowadzą warsztaty pływania „na sucho”. To pozytywni, pomocni i pracowici ludzie, którzy otwarcie przyjmują nowości dzisiejszego świata. Ich celem jest promocja zdrowego stylu życia poprzez upowszechnianie różnych form aktywności fizycznej. Jeśli chcesz zadbać o swoją formę na lato, zapraszamy na nasze warsztaty.

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi zaprasza na warsztaty ceramiczne, a także zajmuje się działaniami mającymi na celu zapobieganie wykluczeniu społecznemu. Ich praca skupia się na wspieraniu osób wykluczonych, takich jak osoby z niepełnosprawnościami, bezdomne, bezrobotne, dzieci i młodzież z rodzin dysfunkcyjnych. Ich celem jest stworzenie warunków umożliwiających powrót tych osób do społeczeństwa i pełnego udziału w życiu społecznym.

Marcelina Zjawińska ze Splotu Społecznego poprowadzi warsztaty tworzenia szarpako-gryzaków dla psów. Fundacja Splot Społeczny rozwija inicjatywy z zakresu ekonomii społecznej, ekonomii cyrkularnej i ekonomii współdzielenia. Jej działania koncentrują się na wzmacnianiu wspólnot lokalnych i osób w kryzysie, wspierając je w zdobyciu nowych umiejętności społecznych i integracji z rynkiem pracy.

Na pikniku będzie można również skosztować pysznych pierożków-lepioszków, które będzie serwować Ukraińsko Polska Spółdzielnia Pracy Kooperatywa Razem. To najnowszy hit street foodu, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom smakowitych przekąsek.

Oprócz naszego stanowiska, na pikniku będzie wiele innych atrakcji dla wszystkich uczestników. Będzie można korzystać z dmuchanego miasteczka, wziąć udział w warsztatach pieczenia ciasteczek, podziwiać pokazy iluzjonisty, nauczyć się pielęgnacji roślin, zobaczyć pokaz ratownictwa medycznego, skorzystać z malowania twarzy, podziwiać akrobacje ze Spider-Manem, wypróbować tymczasowe tatuaże i festiwalowe fryzury, bawić się klockami, cieszyć się blokiem sportowo-rekreacyjnym, tworzyć w warsztatach plastycznych i muzycznych, grać w planszówki plenerowe, bawić się bańkami mydlanymi, zrelaksować się w strefie chillout, skosztować różnorodnych przysmaków w małej gastronomii, delektować się darmowymi lodami i wiele więcej.

Gwiazdami wieczoru będą:

godz. 17.00, Viki Gabor
godz. 18.30, Aelin
godz. 20.00, Sylwia Grzeszczak

Serdecznie zapraszamy wszystkich piknikowiczów do odwiedzenia naszego stanowiska i skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych oraz naszych partnerów. Będzie to doskonała okazja do spędzenia czasu w radosnej atmosferze i poznania nowych inspirujących inicjatyw społecznych.

17 CZERWCA 2023r, w godzinach 14.00-21.30
Park Kombatantów
ul. ks. J. Chrościckiego 2

Zapewniamy dostępność osobom ze szczególnymi potrzebami. jeśli masz specjalne potrzeby, to prosimy o informację wcześniej, żebyśmy mogli się przygotować.

Zadanie publiczne sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego – projekt „Popularyzacja ekonomii społecznej w świadomości mieszkańców Mazowsza – subregion 1”

#Mazowszepomaga, #MCPSpomaga, #programywspacia, #solidarnośćmazowiecka, #MCPS